Reportaż ślubny

Dobrze zrealizowany reportaż ślubny to nie zlepek przypadkowych zdjęć lecz spójna opowieść o wyjątkowym dla Was dniu, o uczuciach, radości i ludziach, którzy Was otaczają.

Reportaż z dnia ślubu to chwytanie ulotnych spojrzeń, uśmiechów i emocji. To także mnóstwo drobiazgów składających się na atmosferę i piękno tego wyjątkowego dnia. Fotografując staram się opowiadać Waszą historię w taki sposób, aby osoba oglądająca poczuła się jak uczestnik wydarzeń.

Reportaż ślubny najczęściej rozpoczynam od fotografowania przygotowań do ślubu. To doskonałe wprowadzenie w atmosferę dnia i nieoficjalna prezentacja uczestników nadchodzących wydarzeń Jest to czas wielkiej rodzinnej krzątaniny przed rozpoczęciem ceremonii ślubnej.  Malowanie, czesanie, ostatnie poprawki przed publicznym wystąpieniem. Witanie gości przyjeżdżających na uroczystość. Wszystko to co wówczas się dzieje to wspaniały temat dla fotografa. Kulminacyjnym momentem przygotowań jest zazwyczaj udzielenie błogosławieństwa przez rodziców i wyjazd do kościoła.

W trakcie uroczystości ślubnej staram się jak najmniej rzucać w oczy i nie ingerować w bieg zdarzeń. Jestem we właściwym miejscu, w odpowiednim czasie, aby zatrzymać w kadrze ulotne chwile. Fotografuję nie tylko parę młodą, ale również gości, detale i dekoracje

W trakcie wesela wybieram momenty w których dużo się dzieje, jest dużo śmiechu i radości. Z mojego punktu widzenia najciekawsze zdjęcia powstają w czasie zabawy toczącej się wokół Pary Młodej na parkiecie. Natomiast toasty i biesiada przy stole weselnym stanowią doskonałą okazję do uchwycenia weselników rzadziej goszczących na parkiecie.. Często goście rozgrzani zabawą decydują się na solowe popisy co stwarza możliwość zrobienia wyjątkowo dynamicznych zdjęć.

Jednak możecie być pewni, że zdjęciami które otrzymacie nikt nie będzie zakłopotany. Zdjęcia zanim zostaną poddane dalszej obróbce przechodzą ostrą selekcję. W efekcie w Wasze ręce trafiają tylko te najlepsze, starannie dopracowane i pięknie opakowane. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i proponowanymi pakietami.