Reportaż ślubny

Dobrze zrealizowany reportaż ślubny pozwala zachować na lata wspomnienie o wyjątkowych chwilach. Opowiadam Waszą historię w taki sposób, aby osoba oglądająca poczuła się jak uczestnik wydarzeń. Ważny jest każdy detal, spojrzenie i dotyk.

ślub w plenerze Koszalin

Reportaż z dnia ślubu to chwytanie ulotnych spojrzeń, uśmiechów i emocji. To Wy oraz ludzie, którzy Was otaczają swoją miłością. To także mnóstwo drobiazgów składających się na atmosferę tego wyjątkowego dnia.

zdjęcia ze ślubu Koszalin

Pracę najczęściej rozpoczynam od fotografowania przygotowań do ślubu. Jest to czas wielkiej rodzinnej krzątaniny przed rozpoczęciem ceremonii ślubnej. Malowanie, czesanie, ostatnie poprawki przed publicznym wystąpieniem. Przygotowywanie sukni ślubnej, witanie gości przyjeżdżających na uroczystość. Wszystko to co wówczas się dzieje to wspaniały temat dla fotografa.

fotograf ślubny Koszalin

W trakcie uroczystości ślubnej staram się jak najmniej rzucać w oczy i nie ingerować w bieg zdarzeń. Jestem we właściwym miejscu, w odpowiednim czasie, aby zatrzymać w kadrze ulotne chwile. Fotografuję nie tylko parę młodą, ale również gości, detale i dekoracje.

reportaż ślubny Koszalin

Na weselu zaś doskonale bawię się razem z gośćmi i chwytam momenty najlepszej zabawy. Jestem blisko gości na parkiecie, przy stołach w trakcie zabaw i toastów, a gdy trzeba z daleka, dyskretnie łapię romantyczne kadry. Jeżeli zatem zależy Wam na naturalnych, pełnych radości zdjęciach jestem fotografem dla Was. Na pewno z całego dnia otrzymacie ode mnie wiele udanych zdjęć.

plenerowa fotografia ślubna Koszalin